KONST / Ramar / Ram 11319531
*
nr 1131 9531
Ram
Tidigt 1900-tal, ramens innermått: 81x57
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 september 2017
kl 19:20:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/9 01:05:20
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
*
Ram
nr 1131 9531
Ram
Tidigt 1900-tal, ramens innermått: 81x57
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 september 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/9 01:05:20 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.



